Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
32 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest Krzychuu.Halloween w USA 30.10.2061 by Krzychuu
Dzień 31 października w Wielkiej Rzeczpospolitej jest zwykłym, szczęśliwym dniem. Nawet dzieci z Polskiej Wspólnoty Brytyjskiej nie pamiętają już o obchodzonym dawniej święcie zwanym Halloween. Przebieranie się za duchy, zombie, wampiry, wilkołak (...)

Katastrofa w województwie węgierskim 07.10.2060 by Krzychuu
W poniedziałek miasto Ajka w województwie węgierskim (środkowa Macierz) zostało kompletnie sparaliżowane przez powódź... pieniędzy. A dokładniej- amerykańskich dolarów. Przyczyną wypadku była nieuwaga jednego z mieszkańców Prowincji Francuskiej, 82- (...)

Konferencja w Warszawie 06.09.2060 by Krzychuu
Wczoraj odbyła się w Warszawie długo oczekiwana konferencja pokojowa, w której wzięli udział Naczelnik Państwa Polskiego, Prezydent USA i Minister Spraw Zagranicznych Arulco. Opóźnienie (zaplanowano ją na dzień wcześniej) spowodowane było problemami (...)

Walki trwają 27.08.2060 by Krzychuu
Najnowsze wiadomości z Arulco: walki trwają, sytuacja na froncie bez zmian. Siły Arulco i USA są dość wyrównane. Jedna strona nie może pokonać drugiej, w dodatku kończy się amunicja (tzn. kamienie i strzały). Nie należy się więc dziwić, że walki (...)

Relacja z Birmy 31.07.2060 by Krzychuu
W końcu wróciłem do domu. A miała to być tylko krótka wycieczka do Birmy... Wyruszyłem w podróż tylko dlatego, żeby wyrzucić trochę nadmiaru pienię..., ekhm, śmieci. Któregoś dnia, na początku podróży, kiedy zgłodniałem, postanowiłem wejść do Pan (...)

Nowa zabawka PKI 26.05.2060 by Krzychuu
Jak brzmi odpowiedź na pytanie: Co jest najlepszym wyrobem na świecie? Część ludzi odpowiedziałaby, że polski beton. Część, że polska wódka. A część, że polskie hiperfortece Jan III Sobieski. To prawda. To dzięki tym trzem wspaniałym osiągnięciom pol (...)

Nowy rząd Arulco 14.05.2060 by Krzychuu
Wczoraj nad ranem arulska opozycja dokonała udanego zamachu stanu. Do godziny 9.00 rebeliantom udało się stworzyć nowe państwo. Jako pierwsi opisujemy całe zajście minuta po minucie. Godziny wg czasu Arulco: 3.43 Środek nocy. Ciszę przerywają d (...)

MI na Arulco? 25.04.2060 by Krzychuu
Walki na Arculo trwają. Na południu i w centrum wyspy obydwie strony siedzą w okopach naprzeciwko siebie, żadna nie może uzyskać przewagi. Od kilku dni, z powodu braku amunicji panuje tam przerwa w prowadzeniu ognia. Na północy sytuacja jest inna (...)

Skandal na drodze! 30.03.2060 by Krzychuu
Skandal! Po raz drugi w historii IV Rzeczypospolitej spotykamy się z nieopisanie przykrym zjawiskiem - z dziurą drogową! Pierwsza z nich jest obecnie chroniona w jako zabytek - a co się stanie z obecną? I najważniejsze - jak powstała? Dziura zna (...)

Powstanie! 09.03.2060 by Krzychuu
To już pewne! Wczoraj, o godz. 4.34 nad ranem czasu warszawskiego w Omercie (stolicy Arulco) miejscowi otworzyli ogień z łuków do żołnierzy USA. Po czterogodzinnych ciężkich starciach oddziały Arulcongu (Arulskiej partyzantki) odniosły zwycięstwo (...)

Koniec wieży Eiffla? 14.02.2060 by Krzychuu
Czy symbol Prowincji Francuskiej przestanie istnieć? Nie, nie chodzi o głupotę tamtejszych obywateli (ona jest niezniszczalna), ale o wieżę Eiffla. Informacja ta runęła na świat dzisiaj w godzinach porannych. Wójt Paryżewa, Antoine Lej NaMur ogło (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2070 www.wielkarzeczpospolita.net